AESCULAP AMBULANCE

Stodůlky

Kombinovaná ambulance praktického lékaře, internisty a kardiologa. Komplexní diagnostika a léčba na jednom místě.Klinické hodnocení / výzkum

Naše ordinace se účastní výzkumného projektu (klinické studie) u pacientů s fibrilací síní. Pacienti budou mít možnost místo běžné antikoagulační léčby užívat nový druh léku, bez nutnosti kontroly Quickova testu. Bližší informace Vám rádi sdělíme na požádání.
Klíšťová encefalitida - očkování

Připomínáme, že je vhodný čas na přeočkování proti klíšťové encefalitidě (jednou dávkou) a nejvyšší čas pro kompletní vakcinaci (tři dávky), pokud jste dosud očkováni nebyli. Jak patrně víte, Česko patří k zemím s endemickým výskytem klíšťové encefalitidy s téměř nejvyšším počtem onemocnění  v Evropě. Na očkování, které stojí včetně aplikace 700 Kč/1 dávku, přispívá řada pojišťoven. Pokud budete mít o aplikaci vakciny zájem, můžete se telefonicky objednat. Bližší informace na www.pozorkliste.cz
DavisCup O2 Arena

17-18/11/2012: Lékaři naší ordinace zajišťují lékařskou pohotovostní službu pro všechny diváky v O2 areně, tj asi celkem 17.000 diváků. (Tenisté a jejich realizační týmy mají své lékaře).
Zátežové vyšetření v kardiologii

17/10/2012 byl v naší ordinaci v Dolních Břežanech instalován nový bicyklový ergometr ("šlapací kolo") firmy Kettler. Zátěžovým testem můžeme diagnostikovat ischemickou chorobu srdeční v různých jejích formách, hodnotit reakci organismu na zátěž při léčbě hypertenze a také zjistit riziko poruchy srdečního rytmu v rámci preventivního vyšetření sportovců. Kardiologická diagnostika (ekg, ergometrie, echo, TK Holter, ekg Holter, spirometrie) je tím pádem v naší ordinaci kompletní. V případě potřeby jsou následné invasivní zákroky prováděny ve spolupracujících nemocnicích (FN Motol, IKEM nebo Homolka). Zátěžová ergometrie je v současné době hrazena pouze pojišťovnou 205 a pouze u rizikových pacientů. U jiných pojišťoven a v rámci preventivní prohlídky je cena výkonu 500 Kč.
Dolní Břežany - rozšířené ordinační hodiny

Vzhledem k nárůstajícímu počtu klientů se chystáme v blízké budoucnosti rozšířit ordinační hodiny v ambulanci v Dolních Břežanech (Praktik, Interna, Kardiologie). Zvažujeme, že jeden den v týdnu bychom začínali už od 7 nebo 8 hodin ráno. Jiný den naopak můžeme protáhnout provoz ordinace do pozdních hodin - do 19 nebo 20 hodin. Jde především o službu Vám, našim klientům,  a tak nás zajímá především Váš názor - bylo by pro Vás zajímavé mít možnost navštívit naší ordinaci časně ráno, pozdě večer nebo upřednostníte další hodiny během dne (9-17 hod)?