AESCULAP AMBULANCE

Stodůlky

Kombinovaná ambulance praktického lékaře, internisty a kardiologa. Komplexní diagnostika a léčba na jednom místě.

Bodyshaping

Nová metoda posilování a tvarování těla - EMSCULPT Neo

V naší ordinaci ve Stodůlkách nově nabízíme možnost neinvazivních ošetření přístrojem EMSCULPT NEO. Jedná se o průlomovou metodu v oblasti neinvazivního tvarování těla, tzv. body-shapingu. V průběhu ošetření dochází k simultánnímu působení magnetické a tepelné energie, což vede k posílení svalů a úbytku tuku. Jedno půlhodinové ošetření nahradí týdny námahy v posilovně (30 minutová aplikace odpovídá velmi intenzivnímu cvičení - 20.000 dřepů nebo sedů/lehů).

Přístroj je indikován ke zlepšení napětí a posílení svalů břišních, hýžďových, stehenních (předních zadních, zevních i vnitřních), lýtek a paží (tricepsů, bicepsů). Radiofrekvence navíc umožňuje redukci tukové tkáně, a to i nitrobřišně uložené tzv.viscerální. Během kombinovaného zákroku dochází působením RF(radiofrekvence) a HIFEM+ (vysokovýkonné fokusované elektromagnetické pole) v průměru k 25% nárůstu svalové hmoty a 30% redukci tuku (po 6 aplikacích). Během vyšetření ležíte v klidu na lehátku pod dohledem našeho personálu. V závislosti na intenzitě působení přístroje se mohou objevit bolesti svalů, dočasný svalový spazmus, dočasné bolesti kloubů či vazů, lokální zarudnutí kůže. Intenzitu ošetření můžeme měnit i během ošetření, podle toho jak ho budete snášet - což je hodně individuální. Někdo popisuje ošetření jako relativně příjemné, jiný ho přirovnává k předporodním kontrakcím.

V případě zájmu s Vámi probere náš personál specifické postupy a požadavky, samozřejmě zodpoví Vaše případné dotazy a navrhne vhodnou intenzitu a harmonogram léčby. Přístroj umožňuje nastavit zvlášť intenzitu RF a HIFEM+, volí se i délka ošetření. Doporučený počet ošetření je 4-6, dokončení celé série ošetření je nezbytné k maximalizaci účinnosti léčby. Jeden zákrok trvá 30 minut, dá se opakovat 1-3x týdně. V časovém odstupu můžete absolvovat další cyklus léčby.

Před ošetřením není vyžadována žádná speciální příprava, není ale vhodné 2 hodiny před ošetřením jíst. V den léčby se doporučuje nosit pohodlné oblečení, které Vás nikde neškrtí a neomezuje. Před vlastním ošetřením musíte odstranit piercing a odložit všechny šperky a hodinky. Při vyšetření nelze používat žádná elektronická zařízení, ani mobilní telefon. S ošetřením může být spojena bolestivost v místě aplikace. Budete vnímat teplo i velice intenzivní svalové kontrakce v ošetřované oblasti. Po ošetření není potřeba žádná rekonvalescence a můžete se vrátit k běžným činnostem. Není vhodné se ale fyzicky přepínat, doporučuje se vypít aspoň 2 litry vody.

Přístroj EMSCULPT NEO nelze používat u nemocných, kteří mají v těle kovové implantáty, kardiostimulátor nebo defibrilátor. Máte-li ke svému tělu připojenou inzulinovou pumpu nebo jiné elektronické zařízení je nutné je před ošetřením odpojit. V případě, že trpíte poruchami srdečního rytmu, je k ošetření potřeba souhlasné vyjádření kardiologa, a intenzita ošetření bude nastavena maximálně do poloviny maximální kapacity. Snížení intenzity ošetření je také nutné při aplikaci na břišní stěnu u pacientů po operacích břišní dutiny a po porodech císařským řezem. Přístroj nelze používat u kojících a těhotných žen a/nebo pokud se o graviditu pokoušíte - včetně IVF.

Přístroj je úplně nový, má veškeré certifikáty, včetně CE značky. Přístroj aplikujeme výhradně mimo ordinační hodiny. Cena za 30 minutové ošetření je 4,500 Kč. Máte-li zájem, můžete se objednávat pomocí emailu janskeho@aambulance.cz

Podrobnější informace o metodě EMSCULPT NEO včetně krátkých video-ukázek můžete nalézt na internetu: zde a zde