AESCULAP AMBULANCE

Stodůlky

Kombinovaná ambulance praktického lékaře, internisty a kardiologa. Komplexní diagnostika a léčba na jednom místě.Očkování proti Covid 19

Evidujeme velký zájem o očkování proti koronarovirové infekci, ale v současné době nevíme jestli budeme schopni naše pacienty očkovat. 

Nevíme jakým způsobem a jestli vůbec budeme do očkování zařazeni, ani jak přesně funguje centrální registr zájemců. 

Registrace k očkování a rezervace termínů probíhá za pomoci centrálního rezervačního systému na adrese crs.uzis.cz

S registrací mohou pomoct jak rodinní příslušníci, tak bezplatná linka 1221. Sledujte naše internetové stránky. V případě, že budeme do očkovacího programu zařazeni, tak vás budeme emailem a na našem webu informovat. 

K registraci a objednání do systemu žádnou lékařskou zprávu nepotřebujete.

Pro seniory, kteří žijí osaměle a potřebují s registraci pomoci, zřídila městská část Praha 13  informační linku. Každý pracovní den od 8:00 do 14:00 jsou úředníci na tel 235 011 447  připraveni pomoci i poradit, jak postupovat v individuálních situacích. 

 
Testy protilátek Covid19 neprovádíme

Z prostorových, provozních i personálních důvodů nejsme schopni zajistit odběry na protilátky Covid19 v prostorách naší ordinace. V časných fázích nemoci (den 1-8) nemusí být protilátky v krvi přítomny a test může být negativní, i když je pacient infikován.

Ministr zdravotnictví sice nabídnul veřejnosti možnost nechat si vyšetřit protilátky u praktického lékaře, ale s námi nikdo dopředu tuto možnost nediskutoval. Vzhledem k tomu, že se posunulo otevření nových ordinačních prostor a v současném provozním provizoriu nejsme schopni splnit technické požadavky pro odběry vzorků, nedokážeme provedení testů v ordinaci nabídnout.

Nadále je možné si nechat vyšetřit protilátky z odběru žilní krve v odběrové místnosti na poliklinice. Test stojí 600 Kč, výsledek je pzpravidla k dispozici druhý den. Test nelze účtovat na pojišťovnu a ani nelze nárokovat bezplatné provedení testu v rámci rizikových profesních skupin. Nicméně se jedná o nejpřesnější možné vyšetření poskytující i informaci o případné prodělané nemoci a ochraně před reinfekcí.

V časných fázích nemoci (den 1-8) nemusí být protilátky v krvi přítomny a test může být negativní, i když infekce již probíhá.

Přehled odběrových mist naleznete na níže uvedeném odkazu:

https://crs.uzis.cz/Antigen
Vánoční provoz ordinace

24. 12. 2020 – 1. 1. 2021 bude ordinace uzavřena

28.12 - 29.12.2020 10-12:00 POUZE V AKUTNÍCH PŘÍPADECH možno telefonicky konzultovat s naší ambulancí v Dolních Břežanech na tel. 777 297 887

 

Chronickou medikaci a administrativní požadavky vyřiďte u nás s předstihem 

Děkujeme a přejeme Vám příjemné prožití Vánočních svátků.

Aesculap Ambulance team
Omezení provozu odpolední ordinace v Dolních Břežanech

Po dobu nouzového stavu budou odpolední ordinační hodiny MUDr. Drouotové v úterý a čtvrtek do 17 hod.
Omezení provozu - Covid 19

Pokud je to možné a nemáte zdravotní odložte preventivní prohlídky na později. I když pravidelně  naše prostory desinfikujeme, představuje poliklinika rizikové prostředí a je lepší se mu nyní vyhnout.

Máte-li zvýšenou teplotu, na polikliniku nechoďte. Zavolejte nám nebo napište  na brezany@aambulance.cz a my se Vám ozveme. 

Jedna lékařka a  jedna sestřička jsou v karanteně, ale nadále ordinujeme podle platných ordinačních hodin. 

Na recepci bude každému příchozímu změřena teplota a bude-li vyšší, nebude pacientovi umožněn vstup do čekárny.

Opatření provádíme v zájmu našich pacientů, tedy Vás, tak mějte laskavě pochopení.