AESCULAP AMBULANCE

Stodůlky

Kombinovaná ambulance praktického lékaře, internisty a kardiologa. Komplexní diagnostika a léčba na jednom místě.Prázdninový provoz

V červenci a srpnu budeme čerpat dovolenou. V době od 4/7-22/7 bude zavřeno, první týden bude ale přítomna sestřička.  V době 11/7-22/7 nás zastoupí MUDr.Jandová v Jesenici ve svých ordinačních hodinách. V srpnu budeme ordinovat jen pondělí, úterý a středy, čtvrtky a pátky bude zavřeno.

Zároveň si Vás dovolujeme informovat, že se náš team rozrostl o  zdravotní sestřičku Pavlu Chmárovou, kterou tímto vítáme do našeho kolektivu. Díky tomu dokážeme nově nabídnout i podávání infuzí v domácím prostředí. Jedna ze sestřiček je tedy schopna v případě zájmu navštívit pacienta v místě jeho bydliště nebo kanceláře a podávat infuzi v pohodlí jeho domova. Jedná se o nadstandartní výkon, který pojištovna nehradí, a který je zpoplatněn částkou 2,000 Kč.
Infuze s megadávkou vitaminu C

Chtěli bychom tímto oznámit, že v naší ordinaci jsme nikdy nepoužívali a nepoužíváme přípravek VIASKOR, který je stahován z trhu v České republice. Nadále dokážeme nabídnout aplikaci vysokých dávek vitaminu C za výhodných finančních podmínek (800 Kč za 7,5 g včetně podání), nyní nově i v domácím prostředí pacienta (2.000 Kč).
Internetové objednávání

Od 1/10/2014 zavádíme v Dolních Břežanech možnost internetového objednávání. Máte-li o tuto službu zájem, vyžádejte si buď osobně nebo emailem u sestřičky (brezany@aambulance.cz) přístupové kody. Připomínáme, že na první ordinační hodinu se nelze objednat - je vyhrazena pro akutní pacienty, kteří potřebují rychlou pomoc. Chcete-li se vyhnout čekání, je vhodné se do naší ordinace objednat.
Infuzní léčba vitaminem C

Rozšiřujeme nabídku našich služeb o infuzní léčbu vitaminem C, při které se vysoké dávky vitaminu C podávají "kapačkou" do žíly. Jedná se o moderní léčebný trend, který má prokazatelné výsledky u následujícíh onemocnění: zánětlivá onemocnění, revmatické choroby, syndrom vyčerpání a nádorová onemocnění.

Informace o novém způsobu léčby naleznete na http://www.vitamin-c-infuze.cz/verejnost/

Léčbu pojišťovny nehradí, jedna dávka vitaminu C v množství 7,5 g stojí 600 Kč (naše nákupní cena), podání infuse stojí 600 Kč za návštěvu 

Podrobnější informace Vám v případě zájmu rádi sdělíme na vyžádání.
Internetové objednávání

Nově jsme zprovoznili možnost internetového objednávání.
Pokud nemáte přístupové údaje k internetovému objednávání, musíte se zaregistrovat. Buď požádejte sestřičku o vygenerování přístupových údajů, nebo se můžete zaregistrovat sami: Na https://imedicus.cz/cos?a  zadáte identifikátor naší ordinace(IČO): 24807443. Po ověření zadáte své jméno, příjmení a emailovou adresu a potvrdíte. Na zadanou emailovou adresu obdržíte údaje přístupovými údaji a hned se můžete přihlásit a objednat.