AESCULAP AMBULANCE

Stodůlky

Kombinovaná ambulance praktického lékaře, internisty a kardiologa. Komplexní diagnostika a léčba na jednom místě.Změny v dubnu 2019

Od  9/4 bude nově v prostorách naší ordinace možné odebírat vzorky krve pro laboratoře SynLab - vždy úterky dopoledne 7:30-12:00.
Ukončení náboru nových pacientů

Z důvodu naplnění kapacity a nepřítomnosti dr.Nováka ukončujeme registraci nových pacientů v Dolních Břežanech. MUDr.Novák je v pracovní neschopnosti, v jeho ordinačních hodinách je přítomna jen sestřička. V brzké době dojde k úpravě ordinačních hodin. 
Telefonické objednávání

Od ledna 2018 jsme zavedli zvláštní dobu pro telefonické objednávání -  každé pondělí a středu 13-14 hod, kdy je v ordinaci v Břežanech přítomna jen sestřička.

Využijte prosím tento čas pro telefonické nebo osobní objednání vyšetření a  receptů. Případně se můžete nechat očkovat nebo vyzvednout připravené recepty. K tomuto kroku jsme přistoupili vzhledem k narůstajícímu počtu telefonátů během řádné ordinační doby, což citelně zdržuje práci v ordinaci. Když sestřička pracuje, nemůže odpovídat telefony a naopak.
V ordinační době tedy laskavě telefonujte jen v naléhavých případech. Nebo lze využít email, reagujeme do druhého pracovního dne.
Změny pojišťoven

Upozorňujeme všechny naše pacienty a pacientky, že je nutné hlásit změny pojišťovny buď v předstihu nebo hned po provedení změny. Pojišťovny nám tyto informace nesdělují a až zpětně se často dozvídáme o změně pojištění. Provedená vyšetření a předepsané léky pak nejsou pjišťovnou hrazeny, ale vyžadovány po předpisujícím lékaři. 

Pokud bude k takové situaci docházet, budeme nuceni vymáhat vynaložené prostředky na pacientech, kteří změnu nenahlásili. Vemte laskavě na vědomí, že hlásit změnu pojišťovny lékaři je Vaše povinnost. Děkujeme za pochopení.
Elektronické recepty

Od 22/7/2016 nabízíme nově možnost elektronických receptů. Pro předpis na svoji chronickou medikaci si tedy stačí zavolat nebo poslat email a my Vám kod elektronického receptu pošleme emailem nebo sms.